Ужгород: Робота для перукарів та майстрів манікюру, педікюру в Ужгороді

Робота для перукарів та майстрів манікюру, педікюру в Ужгороді

У зв’язку з відкриттям мережевого салону краси бізнес-класу PIED-DE-POULE в Ужгороді пропонуємо роботу перукарям та майстрам манікюру/педікюру.
Діє внутрішня школа з підготовки майстрів, адміністраторів та директорів, тому досвід роботи бажаний, але не обов"язковий.

Ми використовуємо сучасне обладнання, косметику перевірених брендів, найновіші техніки стрижок та надаємо винятковий сервіс для наших гостей.

Обов"язки:
- доброзичливо ставитися до клієнта;
- працювати в команді;
- вивчити кодекс PIED-DE-POULE та працювати відповідно до регламентів;
- приходити на роботу вчасно.

Робочі якості:
- Ви стресостійкі та легко знаходите спільну мову навіть із проблемними клієнтами;
- Ви любите та поважаєте свою професію.

Умови:
- середня заробітна плата: 25000 - 30000 грн.
- існує бонусна система: заохочення за залучення до розвитку салону.

Графік:
- 2/2 з 9:00 до 21:00,
- можливі пізні клієнти, тому іноді доведеться затриматись.

У команді PIED-DE-POULE усі співробітники отримують:
- прозору схему нарахування зарплати;
- можливість навчатися у найкращих майстрів мережі PIED-DE-POULE;
- приємні ціни на продукти та послуги салону для себе та близьких;
- розвиваючі конкурси та призи від компанії;
- справедливе ставлення;
- довгострокове співробітництво.

Кінцевим результатом вашої роботи буде задоволений послугою клієнт, який стане постійним і рекомендуватиме вас своїм знайомим.

За додатковою інформацією звертайтесь за номером.
Аліна
г. Ужгород
Ужгород
Tел.: 0664264376
Написать письмо автору
Сайт: http://p-de-p.com/
Размещено: 27.06.2022 14:55
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Куплю волосся в місті Ужгород. Ви можете продати своє волосся дорого в Ужгороді. Також ми купуємо натуральне волосся дорого не лише у місті Ужгород, а ще й по всій Закарпатській області (по Україні). Пропонуємо високі ціни та сучасну безкоштовну стрижку, розрахунок проводиться на місці. Якщо Вас зацікавила наша пропозиція - скоріш дзвоніть за вказаним номером телефону. Тел.: (099) 721-55-95. Вікторія.

Терміновий набір на роботу. Виїзд 15.07.21 року. Завод "IBIDEN" займається керамiчними фільтрами у Будапешті, а саме у мiсті Дуноворшань. Графiк: 3×3 по 12 годин, робота стояча. Денна змiна бруто 1400 форiнтiв / година. Нiчна змiна бруто 1400 форiнтiв + 30% / година. Робота у вихідний день +100% вiд 190 тис - 280 тис форiнтiв + Seb карти, бонусні на харчування із 2-го місяця. Після 3-го місяця зарплата зростає. Робочий одяг видають. На роботу возить робочий автобус. Проживання безкоштовно у гуртожитку у Будапешті. Документи роблять безкоштовно (соц. пакет) на 2 роки. Якщо Вас ...

Запрошуємо на роботу до Німеччини чоловіків віком від 18 до 55 років. Підприємствам Німеччини потрібні робітники за наступними професіями: столяр, опалубник, бетонник, монтажник залізобетонних конструкцій, штукатур, крановик, електрокарник, некваліфікований працівник. Оформлення на роботу - офіційне. Необхідний документ: біометричний паспорт. Умови працевлаштування: - незакінчена вища, вища, середня або середня спеціальна освіта; - відсутність судимостей та медичних протипоказань. Графік роботи: робочий тиждень 50 - 60 годин. Початкова оплата нетто: 7 Євро/година. Проживання безкоштовне ...

Предлагаем купить оборудование для домашней мини-пивoвapни. С его помощью вы сможете приготовить 40 литров живого, натурального пивa из исключительно природных ингредиентов. Макси-комплектация домашней пивoвapни включает: - Заторно-варочный котел (с программным управлением режимов температур ― возможность создания до 6-ти программ) - 1 шт. - Заторный бак - 1 шт. - Емкость (33 л, пищевой пластик) первичного бpoжeния в комплекте с гидpoзaтвopoм, пробкой, краном и термометром - наклейкой - 2 шт. - Медный чиллер - 1 шт. - Ареометр (0–30 балл.) + пробирка. - Индукционная плита керами ...

Консервированный энергетически и минерально сбалансированный корм для собак. Изготовлен в Европе, по современным технологиям, содержит все необходимые элементы для хорошего самочувствия вашего любимца. В состав входят говядина, мясо птицы, цельные злаки, витамины и микроэлементы. Подходит для собак всех пород и возрастов.

[Страница сгенерирована за 0.125 сек]